Aktualności

Zobacz ostatnieaktualności

Nowy adres biura od 18 września 2023r.

OPUBLIKOWANO 29.08.2023

Informujemy, że od 18 września 2023r. (poniedziałek) biuro obsługi klienta zostaje przeniesione do nowej lokalizacji przy ulicy Olimpijskiej 7/1A (wejście od ul. Relaksowej). Link do Google Street View w celu łatwiejszego znalezienia biura: https://goo.gl/maps/HFHSvgy8Gbprexdj9

Dodatkowa forma podpisywania umowy

OPUBLIKOWANO 11.05.2023

Wprowadziliśmy możliwość podpisywania umów w formie elektronicznej za pomocą podpisu kwalifikowanego (więcej informacji czym jest taki podpis i jak go uzyskać opisuje portal biznes.gov.pl https://www.biznes.gov.pl/pl/portal/0075#1 ), w celu skorzystania z podpisu elektronicznego prosimy o kontakt z biurem.

Nowe ceny i nowe prędkości

OPUBLIKOWANO 1.04.2023

Szanowni Państwo,  z dniem 01.04.2023r.  wprowadziliśmy nowy cennik. Uprościliśmy ofertę 'standard' pozostawiając dwie prędkości 10 i 20Mbps stosownie do Państwa zainteresowania. Oferta 'speed' pozostała w niezmienionym kształcie. Dodaliśmy za to nową ofertę 'wave fiber' z prędkościami: 200Mbps i 500Mbps. Nowa oferta, jest na razie dostępna w niewielu lokalizacjach ale co miesiąc
będziemy ją rozbudowywali w zależności od zainteresowania obecnych lub nowych Abonentów. Dodatkową nowością w cenniku jest możliwość dzierżawy roterów WIFI. Chcemy także poinformować, że w wybranych lokalizacjach, tam gdzie są możliwości techniczne, będziemy zwiąkszali prędkości Abonentom odnawiającym umowę na ofertę 'speed'.

W jaki sposób?
Abonent odnawiający umowę i wykupujący prędkość do 30/3Mbps otrzyma prędkość do 50Mbps a Abonent wykupujący prędkością do 50Mbps otrzyma prędkość do 80Mbps. Już taka sytuacja ma miejsce dla Abonentów  odbierających internet ze stacji Odrzywołek. Od teraz także jest to możliwe na stacjach:
Zalesie, Jasieniec, Turowice, Zaborów, Maciejowice, Jarochy, Olszany, Grójec-Centrum.

Serdecznie zapraszymy do współpracy.

Płatności kartą w Biurze Obsługi Klienta

OPUBLIKOWANO 26.10.2020

Od 27.10.2020 Biuro Obsługi Klienta będzie akceptowało płatności kartą, płatności zbliżeniowe oraz BLIK w celu zmniejszenia obiegu gotówki i tym samym ograniczenia fizycznego kontaktu podczas wizyty w naszym biurze w celu zmniejszenia ryzyka transmisji wirusa dla Państwa i Naszego bezpieczeństwa.

Na życzenie klienta również Serwis Techniczny będzie miał możliwość płatności kartą za usługi serwisowe/montaż, przed przyjazdem technika prosimy o kontakt telefoniczny w celu wyrażenia chęci użycia takiej formy płatności.

Najwyższa
jakość usług

Wysoka
przepustowość

Szybki
fachowy serwis

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu.

Zasięg działania
Firma KolNet.pl oferuje stały radiowy dostęp do internetu na terenie miejscowości: Grójec, Bikówek, Zalesie, Odrzywołek, Czachów, Wola Worowska, Głuchów, Skurów, Jasieniec, Turowice, Jarochy, Belsk Mały, Stara Wieś, Anielin, Belsk Duży, Zaborów, Kusy, Wilczy Targ, Maciejówka, Bartodzieje, Łychów, Wola Łychowska, Koziegłowy, Michałówka, Wierzchowina.
Oferta
Stały dostęp do internetu.
Od marca 2005r. oferujemy stały dostęp do internetu w powiecie grójeckim.
Postawiliśmy na jakość, szybkość transferu a przy tym jak najniższe ceny.
Biuro obsługi klienta
506 66 77 88 (nr. wewnętrzny 1)
bok@kolnet.pl
Skype do BOK
Dział techniczny
506 66 77 88 (nr. wewnętrzny 1)
admin@kolnet.pl