Aktualności

Zobacz ostatnieaktualności

Okres urlopowy 12.08 - 15.08

OPUBLIKOWANO 10.08.2021

W okresie od 12 sierpnia br. do 15 sierpnia dział techniczny będzie pracował jak w niedzielę tj. zgłoszenia serwisowe możliwe wyłącznie SMSem. Za utrudnienia przepraszamy.

Czerwcowy długi weekend

OPUBLIKOWANO 02.06.2021

Informujemy, że w dniach 3 czerwca do 6 czerwca w firmie KolNet zaplanowany jest długi weekend. W tym czasie biuro obsługi będzie niedostępne a dział techniczny będzie działał jak w niedzielę, tj. zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą SMSową.

Nowe prędkości, nowy cennik

OPUBLIKOWANO 29.04.2021

Szanowni państwo, z przyjemnością informujemy o nowych prędkościach w naszym cenniku 30Mbps i 50Mbps. Systematycznie modernizujemy wszystkie stacje aby wszyscy klienci byli w zasięgu nowej oferty. W celu potwierdzenia dostępności nowej oferty w państwa lokalizacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z biurem.

Płatności kartą w Biurze Obsługi Klienta

OPUBLIKOWANO 26.10.2020

Od 27.10.2020 Biuro Obsługi Klienta będzie akceptowało płatności kartą, płatności zbliżeniowe oraz BLIK w celu zmniejszenia obiegu gotówki i tym samym ograniczenia fizycznego kontaktu podczas wizyty w naszym biurze w celu zmniejszenia ryzyka transmisji wirusa dla Państwa i Naszego bezpieczeństwa.

Na życzenie klienta również Serwis Techniczny będzie miał możliwość płatności kartą za usługi serwisowe/montaż, przed przyjazdem technika prosimy o kontakt telefoniczny w celu wyrażenia chęci użycia takiej formy płatności.

Najwyższa
jakość usług

Wysoka
przepustowość

Szybki
fachowy serwis

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu.

Zasięg działania
Firma KolNet.pl oferuje stały radiowy dostęp do internetu na terenie miejscowości: Grójec, Bikówek, Zalesie, Odrzywołek, Czachów, Wola Worowska, Głuchów, Skurów, Jasieniec, Turowice, Jarochy, Belsk Mały, Stara Wieś, Anielin, Belsk Duży, Zaborów, Kusy, Wilczy Targ, Maciejówka, Bartodzieje, Łychów, Wola Łychowska, Koziegłowy, Michałówka, Wierzchowina.
Oferta
Stały dostęp do internetu.
Od marca 2005r. oferujemy stały dostęp do internetu w powiecie grójeckim.
Postawiliśmy na jakość, szybkość transferu a przy tym jak najniższe ceny.
Biuro obsługi klienta
506 66 77 88 (GSM)
bok@kolnet.pl
Skype do BOK
Dział techniczny
603 897 321 (GSM)
admin@kolnet.pl